AksesuaruGuru - tai stilingų vyriškų ir moteriškų aksesuarų internetinė parduotuvė. Prekiaujame tokiais aksesuarais, kaip apyrankės, kaklo papuošalai, laikrodžiai, sąsagos, kaklaraiščiai bei daug kitų. Mūsų tikslas užtikrinti, kad kiekvienas klientas liktų patenktinas savo nauju aksesuaru.

Kodėl pirkti pas mus?

✔ Mes užtikriname savo parduodamų prekių kokybę. Todėl suteikiame 30-ies dienų prekių grąžinimo ir pinigų atgavimo garantiją. Jeigu prekė brokuota pristatymo metu, tuomet grąžinsime visus pinigus ir suteiksime -50% nuolaidą kitam apsipirkimui. Plačiau apie prekių grąžinimą: http://aksesuaruguru.lt/content/10-prekiu-grazinimo-salygos.

✔ Stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Pas mus parduodamų prekių kainos svyruoja nuo 3€ iki 50€, todėl galite rasti jums patinkančią prekę už priimtiną kainą.

✔ Galite jaustis saugūs - mūsų veikla įregistruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, dirbame pagal individualią veiklos pažymą, nr: 627090.

✔ Parduodame tik kokybiškas prekes. Visos pas mus parduodamos prekės yra pagamintos iš odos, nerūdijančio plieno, medvilnės ir kitų panašių žaliavų.

✔ Padedame pirkėjams sutaupyti pinigų. Nemokamai pristatome prekes.

✔ Padedame pirkėjams taupyti savo laiką. Prekių užsakymas pas mus yra itin paprastas, priimame virš 10-ies atsiskaitymo būdų.

✔ Mėgstame sugrįžtančius pirkėjus. Dažnai suteikiame nuolaidas mūsų nuolatiniams klientams.

Kaip su mumis susisiekti?

El. paštas: info@aksesuaruguru.lt

Tel. numeris: +37063377090