Kaip išsirinkti vyrišką apyrankę?

Dažnai vyrams kyla daug klausimų renkantis apyrankę sau, šiuo straipsniu pabandysim į juos atsakyti.

Apyrankių būna įvairių dizainų, medžiagų, spalvų, stilių, tinkančių kiekvienai progai. Taigi, galite nešioti visą dieną, nesvarbu, kad ir ką veikiate, kad ir kur esate. Kiekvienas vyras turi išskirtinį skonį, vieniems patinka odinės apyrankės, kitiems metalines arba net medinės. Labai svarbu išsirinkti tinkamos medžiagos apyrankę, kad atrodytut gražiai ir jaustumėtės komfortiškai ją nešiodami.

Odinės apyrankės

Laisvalaikio stiliui siūlyčiau rinktis odinę apyrankę, kadangi populiariausios vyriškos apyrankės yra odinės, nes jos tvirtos, dera prie bet kokio stiliaus ir nekrenta į akis. Dažniausiai odinės apyrankės būna reguliuojamo dydžio, kas reiškia, jog tiks ir pačiam plačiausiam riešui. Dar vienas pliusas - kaina, kadangi yra begalės odinių apyrankių stilių ir dizainų, tad bet kuris vyras gali rasti sau tinkančią apyrankę už sau priimtiną kainą.

Metalinės apyrankės

Formaliam stiliui labiausiai tinka metalinės apyrankės, nes jos solidesnės ir į jas labiau atkreipiamas dėmesys. Metalinės apyrankės turi platų medžiagų, iš kurių jos pagamintos pasirinkimą, nuo nerūdijančio plieno iki sidabro arba titano. Renkantis tokią apyrankę, turite ypač įdėmiai atkreipti dėmesį į apyrankės dydį, nes dažniausiai tokios apyrankės būna nereguliuojamo dydžio ir nusipirkus, ji papraščiausiai gali netikti. Tokias apyrankes yra papraščiau valyti ir jos
taip pat yra ilgaamžiškesnės už odines apyrankes, todėl jos yra šiek tiek brangesnės.

Geriausias pasirinkimas būtų turėti bent dvi vyriškas apyrankes, vieną laisvalaikiui, pramogoms, kitą darbui, susitikimas, kuri derėtų prie oficialaus jūsų stiliaus.


► Išsirinkti vyrišką apyrankę iš mūsų katalogo.